W MISTRZOSTWACH ŚWIATA

KAPITALNY START

PAWEŁ JANUSZ

AMBASADOREM SPORTU W GAMBII

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na treningi karate tradycyjnego w dowolnej miejscowości. Zapisy we wszystkich sekcjach odbywają się przez cały rok.

Zapisy i dodatkowe informacje:
Biuro AKT Niepołomice, tel. 12 346 42 00

Paweł Janusz – prezes AKT Niepołomice-Kraków, tel. 501 616 789
Michał Janusz (AKT Niepołomice, Kraków ul. Kościuszki 54) tel. 887 317 701
Bogusław Nowak (Kraków ul. Kurczaba 5, Kraków ul. Wichierwkiewicza 19, Dom Kultury Inpsiro w Podłężu), tel. 501 107 841

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA – POBIERZ 

Karate dla dzieci i młodzieży

Akademia dba o rozwój swoich wychowanków od najmłodszych lat. W klubie trenują dzieci od 3. roku życia. Uczą się jak żyć aktywnie i zdrowo, kształtują swój charakter i prawidłową sylwetkę. Systematyczny trening uczy ich pokory i dyscypliny. Dzięki zajęciom karate, dzieci nadpobudliwe uspokajają się, a nieśmiałe nabierają większej pewności siebie. Karate rozwija wszechstronnie i harmonijnie. To rzadkość, takie zalety ma niewiele dyscyplin sportowych. Co ważne, lekarze zalecają karate jako profilaktykę i leczenie wad postawy.

Karate dla dorosłych
Karate można zacząć ćwiczyć w każdym wieku, niezależnie od siły fizycznej. Systematyczny trening poprawia krążenie, wzmacnia ciało, pomaga utrzymać dobrą formę i lepsze samopoczucie.

Karate dla osób niepełnosprawnych
Akademia prowadzi treningi dla osób z problemami neurologicznymi (zespół Downa, ADHD), niewidomych, niesłyszących. Dzięki treningom, uczestnicy zyskują większą pewność siebie.

zapisy