PAWEŁ JANUSZ

AMBASADOREM SPORTU W GAMBII

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na treningi karate tradycyjnego w dowolnej miejscowości. Zapisy we wszystkich sekcjach odbywają się przez cały rok.

Aby zapisać się do wybranej sekcji kliknij poniższy link

http://karatedo.krakow.pl/lista-miejsc-treningowych-w-akt-niepolomice-krakow/.

Dodatkowe informacje:
Biuro AKT Niepołomice, tel. 12 346 42 00, tel. 533 508 499.

Szczegółowe informacje o zajęciach w poszczególnych sekcjach oraz grafiki zajęć można znaleźć  w poniższych linkach:

Treningi prowadzą instruktorzy AKT – jedni z najlepszych szkoleniowców w Polsce, wielokrotnie nagradzani za osiągnięcia w pracy trenerskiej i jednocześnie wciąż aktywni zawodnicy – wielokrotni medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata.

  • Z niezbędnymi dokumentami można się zapoznać w zakładce KLUB.  

Jak opłacić miesięczną składkę?
Od września 2023 składkę członkowską w AKT Niepołomice-Kraków należy opłacić przez indywidualne konto w systemie klubowym PUKT. Można to zrobić w każdej chwili po zalogowaniu się do systemu. Ponadto, każdy trenujący co miesiąc otrzyma mailowo link kierujący bezpośrednio do płatności w systemie PUKT. Można też opłacić składkę gotówką w biurze AKT bądź u instruktorów.

Dlaczego karate?

Korzyści jest wiele:
– harmonijny rozwój
– pewność siebie
– dyscyplina
– koncentracja
– dobra zabawa
– szacunek
– wytrwałość
– przygoda (obozy, turnieje, wycieczki)

Karate dla dzieci i młodzieży

Akademia dba o rozwój swoich wychowanków od najmłodszych lat. W klubie trenują dzieci od 4. roku życia. Uczą się jak żyć aktywnie i zdrowo, kształtują swój charakter i prawidłową sylwetkę. Systematyczny trening uczy ich pokory i dyscypliny. Dzięki zajęciom karate, dzieci nadpobudliwe uspokajają się, a nieśmiałe nabierają większej pewności siebie. Karate rozwija wszechstronnie i harmonijnie. To rzadkość, takie zalety ma niewiele dyscyplin sportowych. Co ważne, lekarze zalecają karate jako profilaktykę i leczenie wad postawy.

Karate dla dorosłych
Karate można zacząć ćwiczyć w każdym wieku, niezależnie od siły fizycznej. Systematyczny trening poprawia krążenie, wzmacnia ciało, pomaga utrzymać dobrą formę i lepsze samopoczucie.

Karate dla osób niepełnosprawnych
Akademia prowadzi treningi dla osób z problemami neurologicznymi (zespół Downa, ADHD), niewidomych, niesłyszących. Dzięki treningom, uczestnicy zyskują większą pewność siebie.

Samoobrona i treningi rodzinne 
W TAURON Arenie Kraków prowadzimy zajęcia samoobrony dla dorosłych oraz rodzinne treningi karate połączone z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi.

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA – POBIERZ 

zapisy