Zapisy na nowy rok treningowy

5 września 2022 rozpoczynamy treningi w Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach według stałego grafiku na rok szkolny 2022/2023. Ruszają też zapisy do nowych grup treningowych.

Zajęcia w Dojo w TAURON Arenie Kraków rozpoczniemy od 15 września 2022. Do 15 września 2022 obowiązuje tymczasowy grafik zajęć:
Poniedziałek 5 września, środa 7 września, poniedziałek 12 września oraz środa 14 września w godzinach:
17.00-17.45 białe pasy
18.00-19.00 pomarańczowe i żółte pasy
19.15-20.15 6kyu i wyżej

W zakładce sekcje satelitarne wkrótce będą dostępne informacje odnośnie grafiku oraz terminu rozpoczęcia treningów w poszczególnych miejscowościach.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia w:

Treningi prowadzą instruktorzy AKT – jedni z najlepszych szkoleniowców w Polsce, wielokrotnie nagradzani za osiągnięcia w pracy trenerskiej i jednocześnie wciąż aktywni zawodnicy – wielokrotni medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata.

  • Z niezbędnymi dokumentami można się zapoznać w zakładce KLUB.  

Dlaczego karate?

Korzyści jest wiele:
– harmonijny rozwój
– pewność siebie
– dyscyplina
– koncentracja
– dobra zabawa
– szacunek
– wytrwałość
– przygoda (obozy, turnieje, wycieczki)

Karate dla dzieci i młodzieży

Akademia dba o rozwój swoich wychowanków od najmłodszych lat. W klubie trenują dzieci od 4. roku życia. Uczą się jak żyć aktywnie i zdrowo, kształtują swój charakter i prawidłową sylwetkę. Systematyczny trening uczy ich pokory i dyscypliny. Dzięki zajęciom karate, dzieci nadpobudliwe uspokajają się, a nieśmiałe nabierają większej pewności siebie. Karate rozwija wszechstronnie i harmonijnie. To rzadkość, takie zalety ma niewiele dyscyplin sportowych. Co ważne, lekarze zalecają karate jako profilaktykę i leczenie wad postawy.

Karate dla dorosłych
Karate można zacząć ćwiczyć w każdym wieku, niezależnie od siły fizycznej. Systematyczny trening poprawia krążenie, wzmacnia ciało, pomaga utrzymać dobrą formę i lepsze samopoczucie.

Karate dla osób niepełnosprawnych
Akademia prowadzi treningi dla osób z problemami neurologicznymi (zespół Downa, ADHD), niewidomych, niesłyszących. Dzięki treningom, uczestnicy zyskują większą pewność siebie.