Zapisy na nowy rok treningowy

2 września 2019 rozpoczynamy treningi karate tradycyjnego w Niepołomicach, Krakowie i okolicznych miejscowościach według stałego grafiku na rok szkolny 2019/2020. Ruszają zapisy do nowych grup treningowych.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia w:

Treningi prowadzą instruktorzy AKT – najlepsi szkoleniowcy w Polsce, co roku doceniani przez Polski Związek Karate Tradycyjnego za osiągnięcia w pracy trenerskiej, jednocześnie wciąż aktywni zawodnicy – wielokrotni medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata.

Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków została 3 lata z rzędu najlepszym klubem w Polsce (2015, 2016, 2017) według rankingu PZKT.

  • Z niezbędnymi dokumentami można się zapoznać w zakładce KLUB.  

Dlaczego karate?

Korzyści jest wiele:
– harmonijny rozwój
– pewność siebie
– dyscyplina
– koncentracja
– dobra zabawa
– szacunek
– wytrwałość
– przygoda (obozy, turnieje, wycieczki)

Karate dla dzieci i młodzieży

Akademia dba o rozwój swoich wychowanków od najmłodszych lat. W klubie trenują dzieci od 3. roku życia. Uczą się jak żyć aktywnie i zdrowo, kształtują swój charakter i prawidłową sylwetkę. Systematyczny trening uczy ich pokory i dyscypliny. Dzięki zajęciom karate, dzieci nadpobudliwe uspokajają się, a nieśmiałe nabierają większej pewności siebie. Karate rozwija wszechstronnie i harmonijnie. To rzadkość, takie zalety ma niewiele dyscyplin sportowych. Co ważne, lekarze zalecają karate jako profilaktykę i leczenie wad postawy.

Karate dla dorosłych
Karate można zacząć ćwiczyć w każdym wieku, niezależnie od siły fizycznej. Systematyczny trening poprawia krążenie, wzmacnia ciało, pomaga utrzymać dobrą formę i lepsze samopoczucie.

Karate dla osób niepełnosprawnych
Akademia prowadzi treningi dla osób z problemami neurologicznymi (zespół Downa, ADHD), niewidomych, niesłyszących. Dzięki treningom, uczestnicy zyskują większą pewność siebie.