Rodzinny weekend za nami

W naszym rodzinnym weekendzie, który zorganizowaliśmy w Dojo Stara Wieś 20-22 września 2019, wzięło udział blisko 100 osób.

W piątkowe popołudnie w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś stawiły się całe rodziny karateków, zawodnicy kadry, a także sympatycy klubu. Po zjedzeniu kolacji, sensei Paweł Janusz przywitał wszystkich podczas wieczornego treningu.

W sobotę gościliśmy senseia Włodzimierza Kwiecińskiego, który poprowadził dwa panele treningowe. Na zgrupowanie zjechali karatecy z kilkunastu klubów w Polsce. W sumie w dojo trenowało blisko 200 osób. Zjedliśmy z senseiem uroczysty obiad, a chętni mogli też wziąć udział w spotkaniu i posłuchać o pomysłach i wizjach na przyszłość.

Uczestnicy rodzinnego weekendu czas między treningami wykorzystywali na spacery i relaks. Jako że sezon grzybowy w pełni, wybraliśmy się na grzybobranie do pobliskiego lasu. Niektórzy wrócili z pięknymi okazami. Wieczorami mogliśmy korzystać z dobrodziejstw sauny. Co odważniejsi wskakiwali do jeziora po każdym seansie saunowym. Nie zabrakło też tradycyjnego ogniska z pieczeniem kiełbasek i wspólnych śpiewów przy dźwiękach gitary.

Dziękujemy wszystkich za wspólnie spędzony czas, świetną atmosferę i już dziś zapraszamy na kolejne wyjazdy.

Rodzinny weekend w Dojo Stara Wieś, 20-22 września 2019