Prywatne Przedszkole Sportowo-Taneczne TYGRYSEK
www.przedszkoleniepolomice.pl

Filia Niepołomice
Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek”
ul. Grunwaldzka 15d, Niepołomice
tel. 501 616 783, 662 032 129

Filia Staniątki
Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek”
Staniątki 699, tel. 577 508 460

Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek” powstało w 2009 roku. Założył je Paweł Janusz, wielokrotny mistrza Europy i świata w karate tradycyjnym.

Przedszkole prowadzi Fundacja Ruchu i Promocji Zdrowia. Fundacja tworzy materialne i finansowe przesłanki dla rozwoju kultury fizycznej, turystyki i sportu. Prowadzi Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek”. Wspiera działalność Akademii Karate Tradycyjnego i tworzy warunki do trenowania osobom z rodzin potrzebujących, a zwłaszcza osobom niepełnosprawnym.

Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek” powstało, aby zadbać o prawidłowy i harmonijny rozwój dzieci od najmłodszych lat. Uczymy maluchy jak żyć aktywnie i zdrowo, kształtujemy ich charakter i prawidłową sylwetkę. Potrafimy wykorzystać naturalną potrzebę ruchu i poprzez zajęcia sportowe i taneczne kształtować u dzieci pozytywne cechy – samodyscyplinę, wytrwałość, dążenie do celu, kreatywność.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz sprawdzoną kadrę pedagogiczną. Absolwenci naszego przedszkola to mistrzowie Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym.

Nadzór pedagogiczny nad działalnością sprawuje Małopolski Kurator Oświaty. Realizujemy program zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego.Zapewniamy wszystkim dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wysoki poziom zajęć edukacyjnych oraz indywidualne podejście do potrzeb rozwojowych każdego dziecka, życzliwą i rodzinną atmosferę.

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, a wysoko wykwalifikowana kadra umiejętnie wprowadza wychowanków w tajniki wiedzy o otaczającym świecie, stosując nowoczesne metody i formy pracy.

Pasję do sportu chcemy zaszczepić nie tylko dzieciom, ale również Rodzicom proponując różnorodne zajęcia w Akademii Karate.

Naszym atutem jest niewątpliwie to, że jako jedyne przedszkole dysponujemy profesjonalnymi salami do zajęć tanecznych i karate.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5- 5 lat. Pracujemy w godz. 6.30-17.00.

Zapisy i dodatkowe informacje na www.przedszkoleniepolomice.pl.

Obejrzyj film o naszym przedszkolu –kliknij tutaj

logo_tygrysek