Prywatne Przedszkole Sportowo-Taneczne TYGRYSEK zostało założone przez wielokrotnego Mistrza Europy i Świata w karate tradycyjnym Pawła Janusza.

Celem nadrzędnym powołania takiej placówki było stworzenie miejsca w którym rozwija się od najmłodszych lat ducha sportowej rywalizacji, dba się o wszechstronny i prawidłowy rozwój każdego dziecka. Potrafimy wykorzystać naturalną potrzebę ruchu i poprzez zajęcia sportowe i taneczne kształtować u dzieci pozytywne cechy – samodyscyplinę, wytrwałość, dążenie do celu, kreatywność.

Nadzór pedagogiczny nad działalnością sprawuje Małopolski Kurator Oświaty. Realizujemy program zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego.Zapewniamy wszystkim dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wysoki poziom zajęć edukacyjnych oraz indywidualne podejście do potrzeb rozwojowych każdego dziecka, życzliwą i rodzinną atmosferę.

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, a wysoko wykwalifikowana kadra umiejętnie wprowadza wychowanków w tajniki wiedzy o otaczającym świecie, stosując nowoczesne metody i formy pracy.

Pasję do sportu chcemy zaszczepić nie tylko dzieciom, ale również Rodzicom proponując różnorodne zajęcia w Akademii Karate. Naszym atutem jest niewątpliwie to, że jako jedyne przedszkole dysponujemy profesjonalnymi salami do zajęć tanecznych i karate.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5- 5 lat. Pracujemy w godz. 6.30-17.00.

Więcej informacji na stronie www.przedszkoleniepolomice.pl. 

logo_tygrysek

urodziny_duzy