Rodzinny weekend w Starej Wsi

Karatecy AKT z rodzinami i przedszkolaki z Przedszkola Tygrysek wraz z najbliższymi spędzili mijający weekend w Starej Wsi. Przez trzy dni pobytu uczestniczyli w licznych atrakcjach.

Program był tak ułożony, żeby całe rodziny mogły aktywnie spędzić czas. Oprócz treningów karate i ogólnorozwojowych ćwiczeń, były też zajęcia zumby, mecze piłki nożnej, japońska kaligrafia, a nawet japońskie karaoke. Cały czas do dyspozycji pozostawały jacuzzi, sauna i rowery. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło też tradycyjnego ogniska i śpiewów przy gitarze.

Nie byliśmy jedyną grupą, która korzystała z uroków Dojo Stara Wieś. Oprócz nas szkoliło się tam 30 uczestników programu Lider Animator. Sensei Paweł, który jest laureatem programu (zarówno tej, jak i ubiegłorocznej edycji) poprowadził dla nich zajęcia karate. W czasie półtoragodzinnego treningu wyjaśnił zgromadzonym sens sztuki walki, pokazał podstawowe techniki i ich zastosowanie. Na koniec wszyscy mogli obejrzeć pokaz w wykonaniu zawodników AKT.

Choć pobyt na Starej Wsi upłynął nam bardzo aktywnie, był też czas na relaks i odpoczynek od codziennych spraw.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.