Niepołomicka Gala Sportu

Podsumowanie sukcesów sportowych podczas uroczystości ogłoszenia Niepołomickiej Nagrody Sportowej. Paweł Janusz Trenerem Roku 2015. Katrin Kargbo z nagrodą specjalną.

W tym roku sala widowiskowa Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach była wypełniona dosłownie po brzegi, aż brakowało miejsc. Podczas powitania wszystkich zgromadzonych Burmistrz Niepołomic Roman Ptak podziękował za ogromne zainteresowanie tą imprezą co jest efektem zaangażowania, pracy trenerów, rodziców i lokalnej społeczności.

Wyniki sportowe za rok 2015 dały wielu karatekom z Niepołomic nominacje do uchonorowana niemal we wszystkich kategoriach. Sensei Paweł Janusz jako trener i inicjator od 20 lat pracuje z podopiecznymi, dzięki temu tak szeroka kadra od dzieci do seniorów zdobywa medale mistrzostw kraju, Europy i Świata. Tym bardziej cieszy fakt, że w tę okrągłą rocznicę działalnosci klub będzie współorganizatorem Mistrzostw Świata Kraków Tauron Arena 2016.

Re bena gesta, czyli dobrze wykonawszy pracę tak można by podsumować wyróznienie dla Trenera Roku 2015, którym został uchonorowany sensei Paweł Janusz oraz Wyróżnienie Specjalne za propagowanie aktywnego stylu życia, którym uchonorowano Katrin Kargbo.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.