Zapraszamy na seminarium

Zapraszamy na wyjątkowe seminarium karate tradycyjnego, które odbędzie się 21-23 kwietnia w Dojo Stara Wieś.

Seminarium zapoczątkuje nowy system szkoleniowy na rok 2017, którego celem jest podniesienie standardów karate tradycyjnego poprzez wykorzystanie wiedzy i doświadczenia najlepszych szkoleniowców w Polsce.

Instruktorzy:

Krzysztof Neugebauer Sensei 6 Dan
Legenda polskiego karate, jeden z najlepszych karateków świata, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy; trzykrotny zdobywca Pucharu Świata, czterokrotny zwycięzca Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Karate uprawia od ponad 30 lat. Jest prezesem Instytutu Karate Tradycyjnego we Włocławku. Prowadzi treningi w kilku miastach Polski. Aktualnie jest trenerem kadry narodowej PZKT.

Andrzej Zarzeczny Sensei 4 Dan
Wiceprezes Klubu Karate Tradycyjnego „Orzeł” w Poznaniu. Karate uprawia od ponad 30 lat. Jest wychowawcą wielu medalistów krajowych i międzynarodowych zawodów. Trener kadry narodowej PZKT, instruktor klasy międzynarodowej, jeden z najbardziej utytułowanych polskich karateków, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i świata. W 2010 r. ukazała się jego książka – Karate Tradycyjne.

Paweł Janusz Sensei 4 Dan
Główny trener i założyciel Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach. Jeden z najlepszych karateków w Polsce i na świecie. Jest wciąż aktywnym zawodnikiem. Trzykrotny mistrz świata w kata indywidualnym i drużynowym oraz wielokrotny mistrz Polski. Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia, zarówno trenerskie, jak i zawodnicze.

Program:
Piątek – 21 kwietnia
20.00-21.30 trening
21.45 sauna

Sobota – 22 kwietnia
10.00-13.00 trening
16.00-18.00 trening
21.00 sauna

Niedziela – 23 kwietnia
10.00-12.00 trening

Pobierz szczegółowe informacje.