Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim

Nasza Akademia ponownie zgłosiła projekt do Budżetu Obywatelskiego Gminy Niepołomice. Od wtorku 2 listopada rozpoczyna się głosowanie. Można zagłosować w sumie na 2 projekty lokalne i 1 ponadlokalny.

Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy.
Projekt nr 54 – Zakup toreb sportowych dla kadry dzieci, juniorów i seniorów Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach (lokalny), wartość projektu: 10 000 zł. Zobacz szczegóły projektu.

Aby zagłosować przez Internet wystarczy wejść na stronę https://niepolomice.budzet-obywatelski.org/ i kliknąć „zagłosuj online”. Po kliknięciu „Rozpocznij głosowanie” należy wybrać projekt/projekty (można zagłosować na 2 projekty lokalne i 1 ponadlokalny), na które chcemy oddać głos. Projekt Akademii to nr 54. Następnie trzeba wpisać imię, nazwisko i adres zamieszkania, a następnie wpisać swój numer telefonu komórkowego, na który przyjdzie kod potwierdzający głosowanie. Nie ma ograniczeń co do użycia jednego adresu IP, jest natomiast ograniczenie co do użycia numeru telefonu – możemy użyć dwa razy tego samego numeru.

Głosowanie trwa do 9 listopada 2021.