Wyjazd do Egiptu

Polska Unia Karate Tradycyjnego otrzymała zaproszenie do udziału w ITKF Intercontinental Cup, który odbędzie się 28 listopada 2021 w Egipcie (Kair).

Zachęcamy do udziału wszystkich chętnych. W zawodach mogą wystartować zawodnicy w kategoriach: dzieci, kadeci, juniorzy, młodzieżowcy i seniorzy.

PUKT zajmuje się zgłoszeniem zawodników na zawody, pokrywa część opłaty startowej oraz koszty ubezpieczenia zawodów i podróży.

Pozostałe koszty: koszty biletów lotniczych, zakwaterowania i wyżywienia, zawodnicy pokrywają we własnym zakresie.

Po dofinansowaniu przez PUKT, koszty opłaty startowej wynoszą:

  • konkurencja indywidualna: 10 USD
  • enbu: 20 USD
  • kata i kumite drużynowe 30 USD

Osobom chętnym na wyjazd prześlemy rekomendowane połączenia lotnicze oraz adres hotelu.

Zgłoszenia chęci wyjazdu prosimy przysłać na maila: biuro@pukt.pl najpóźniej do 8 listopada 2021. Prosimy o podanie imienia i nazwiska zawodnika oraz konkurencji, w których chce startować. W przypadku niepełnoletnich uczestników prosimy również o podanie imienia i nazwiska opiekuna.

Po zatwierdzeniu zgłoszeń, PUKT skontaktuje się z kandydatami na wyjazd, a następnie wyśle do Organizatora turnieju zgłoszenie udziału w zawodach.

W tym samym czasie w Kairze odbywa się też międzynarodowy Kurs Mistrzowski (24-29 listopada 2021), w którym także można wziąć udział. Treningi w czasie kursu poprowadzą: Eligio Contarelli 8 Dan (Włochy), Gilberto Gaertner 8 Dan (Brazylia) oraz Justo Gomez 7 Dan (Argentyna).

Koszt udziału:
General Course: 50 USD/osoba
Master Course: 75 USD/osoba

Udział w kursie rekomendujemy instruktorom PUKT. Zainteresowanym udziałem prześlemy szczegółowe informacje.

Jest też możliwość zamówienia bluz reprezentacyjnych PUKT oraz koszulek polo (tych samych, w których zawodnicy PUKT wyjechali do Portugalii). Koszt bluzy to 180 zł, koszulki polo – 90 zł. Zamówienia tylko do 8 listopada (z uwagi na czas produkcji) na adres: kumadesklep@gmail.com.