Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim

Nasza Akademia ponownie zgłosiła projekty do Budżetu Obywatelskiego Gminy Niepołomice. Od poniedziałku 19 października rozpoczyna się głosowanie. Prosimy o wsparcie naszych inicjatyw. Można zagłosować na dwa nasze projekty.

  • Projekt nr 41 – Zakup toreb sportowych dla kadry dzieci, juniorów i seniorów Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach (lokalny), wartość projektu: 10 000 zł. Zobacz szczegóły projektu. 
  • Projekt nr 42 – Gmina Niepołomice miejscem Super Dzieciaków (ponadlokalny), wartość projektu 113 900 zł. Zobacz szczegóły projektu. 

Głosować można w punkcie stacjonarnym lub internetowo.

Aby zagłosować przez Internet wystarczy wypełnić interaktywny formularz dostępny (od 19 października) na stronie https://niepolomice.budzet-obywatelski.org/. Wystarczy wpisać imię, nazwisko i wybrać projekty, na które chcemy oddać głos, a następnie wpisać swój numer telefonu komórkowego, na który przyjdzie kod potwierdzający głosowanie. Nie ma ograniczeń co do użycia jednego adresu IP, jest natomiast ograniczenie co do użycia numeru telefonu – możemy użyć dwa razy tego samego numeru.

Mieszkańcy gminy Niepołomice mogą zagłosować tylko jeden raz, oddając głos na maksymalnie dwa projekty lokalne i jeden ponadlokalny.

Stacjonarny punkt do głosowania stanie przy Urzędzie Miasta i Gminy w Niepołomicach (Plac Zwycięstwa 13) i będzie czynny codziennie w godz. 10.00 do 18.00, w dniach od 19 do 25 października. Na miejscu będzie można pobrać kartę do głosowania i wypełnioną (trzeba mieć swój długopis) wrzucić do urny. Na karcie wpisujemy imię, nazwisko i adres oraz numery projektów, na które oddajemy głos (nasze numery to 41 i 42).