Rodzinny weekend w Dojo Stara Wieś

Blisko 90 osób uczestniczyło w naszym Rodzinnym weekendzie, który zorganizowaliśmy w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś od 9 do 11 października 2020.

Do Dojo zjechały całe rodziny. Były z nami nawet kilkumiesięczne maluchy. Wszyscy pojawili się, głównie po to, by miło i aktywnie spędzić czas w gronie najbliższych. Ruchu było całkiem sporo. I choć nie wszyscy na co dzień ćwiczą karate, sensei Paweł Janusz prowadził treningi tak, żeby wszyscy mogli z nich skorzystać.

Pogoda zachęcała do spacerów po okolicy. Podziwialiśmy piękną przyrodę i miejscowe zwierzęta. Można było pogłaskać konie, które mają tam kilka hektarów łąki dla siebie. Całą ekipą wybraliśmy się też do lasu na grzyby. Przez cały pobyt do dyspozycji była sauna, a zaprawieni saunowicze po seansie schładzali się na zewnątrz w jeziorze. Nie zabrakło też tradycyjnego ogniska z pieczeniem kiełbasek. Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy też warsztaty plastyczne, które prowadziła Pani Gosia z wrocławskiego klubu Kobu. Gościliśmy kilku karateków nie tylko Wrocławia, ale też z Warszawy.

Część ekipy w sobotę z samego rana wyjechała do Płocka, gdzie rozegrano finałowy turniej Traditional Karate Games. Zawodnicy wrócili do nas późnym wieczorem z medalami i pucharami.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, świetną atmosferę i już dziś zapraszamy na kolejne wyjazdy.

Rodzinny weekend w Dojo Stara Wieś, 9-11 października 2020