Wizyta karateków z Czech

Na początku marca przez cztery dni gościliśmy naszych przyjaciół z Czech – Robina Bařáka i Hanę Juráňovą – utytułowanych zawodników i instruktorów Akademii Karate Zlin.

Karatecy przyjechali, by zobaczyć jak wyglądają u nas treningi i jak funkcjonuje nasz klub. Odwiedzili Akademię w Niepołomicach oraz Centralne Dojo Kraków Plaza. Towarzyszyli sensejowi Pawłowi Januszowi i sensejowi Michałowi Januszowi podczas zajęć dla wszystkich grup, od najmłodszych karateków po seniorów.

Wybrali się również do naszej sekcji w Rybnej, prowadzonej przez senseja Aleksandra Migacza. Sensei Paweł przeprowadził tam egzaminy dla ponad 70 karateków.

Był też czas na poruszenie spraw organizacyjnych, związanych z październikowymi mistrzostwami świata, które odbędą się w Krakowie.

Nasi goście byli bardzo zadowoleni z pobytu. Jak twierdzą, zaczerpnęli sporo inspiracji i pomysłów, które wykorzystają w swoim klubie. Już dziś zapowiedzieli, że odwiedzą nas ponownie w grudniu. Przyjadą znacznie większą ekipą na nasz turniej mikołajkowy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.