SUSHI PARTY

sushi_party2016Chcesz wziąć udział w tworzeniu największego sushi na świecie? Przyjdź na Sushi Party! Impreza odbędzie się 15 października w Tauron Arenie Kraków, przy okazji Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym Kraków Orlen 2016.
Wspólnymi siłami – pod okiem największych mistrzów sushi w Polsce – stworzymy największą na świecie mozaikę sushi. Ułożymy kompozycję o powierzchni 8 m na 8 m. To kulinarne dzieło będzie przedstawiać postacie karateków, a złoży się na nie około 20 tys. porcji.
Przez całe zawody (od godziny 11.00) będzie można wziąć udział w warsztatach i nauczyć się jak prawidłowo przygotować sushi. Każdy może pomóc i przyczynić się do ustalenia nowego rekordu świata.
Otwarcie Suhi Party przewidziano na godzinę 18.00. Wtedy to wspólnie zjemy  finalny efekt naszej pracy. Zapraszamy wszystkich do włączenia się do naszej zabawy! Wstęp wolny.
Tworzenie sushi nie jest przypadkowe. Ta tradycyjna japońska potrawa doskonale wpisuje się w klimat Światowego Festiwalu Renesans Karate-Do, podczas którego rywalizować będą przedstawiciele tradycyjnych stylów walki. Wstęp na zawody jest bezpłatny. Zachęcamy do kibicowania.
Sponsorem Sushi Party jest firma Farutex.
baner