Konkurs dla szkół

druzynakibica2Z przyjemnością zapraszamy na Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016, które 14 i 15 października odbędą się w Tauron Arenie Kraków. Rozgrzewamy sportowe emocje i zachęcamy całe szkoły do mocnego kibicowania Reprezentacji Polski. Będzie to doskonała okazja do aktywnego spędzenia Dnia Edukacji Narodowej.
Wstęp na zawody jest bezpłatny. Na uczestników czeka wiele atrakcji. Będą mogli nie tylko obejrzeć zmagania najlepszych sportowców, ale i wziąć udział w imprezach towarzyszących. Jedną z nich będzie Sushi Party (tworzenie największej mozaiki sushi na świecie). Ponadto, przewidziano też sporo animacji, warsztatów i zabaw dla uczestników wydarzenia.
Polscy karatecy po raz kolejny staną przed szansą zdobycia tytułów mistrzów świata. Wierzymy w sukces naszej reprezentacji, a kibiców zachęcamy do mocnego dopingu i wzięcia udziału w konkursie na najlepszą drużynę kibica. Jest on kierowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każda placówka może wystawić reprezentację składającą się z 50-60 uczniów. Na najbardziej aktywne ekipy czekają atrakcyjne nagrody.
Drużyna, która najlepiej przygotuje się do kibicowania, spędzi weekend w Centrum Japońskich Sportówi Sztuk Walki Dojo Stara Wieś. To wyjątkowe miejsce, położone w malowniczej scenerii Przedborskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek zaprojektowano zgodnie z kanonem scenerii japońskiej. Pobyt w nim będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem. Ponadto dwie najlepiej kibicujące drużyny będą mogły do końca roku skorzystać z bezpłatnych treningów karate.
Oceniamy pomysłowość, zaangażowanie, kreatywność, hasła, piosenki, transparenty, wygląd drużyny kibicującej, a także przestrzeganie zasad kibicowania fair-play. Patronat nad konkursem objął Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.
Na zawody zapraszamy już w piątek 14 października – o godzinie 9.00 rozpoczną się eliminacje. W sobotę 15 października drużyny biorące udział w konkursie muszą być o godzinie 14.00 w wyznaczonym sektorze. Przez godzinę będą kibicować, a organizatorzy zawodów będą oceniać każdą drużynę szkolną i klubową i wyłonią zwycięzców konkursu.
Zgłoszenia drużyn kibicujących prosimy kierować do 7 października 2016 roku na adres: biuro@karate4u.pl .

Prosimy też o podanie liczby wszystkich uczestników szkoły (poza konkursem na drużynę kibicującą), musimy bowiem przydzielić w Tauron Arenie Kraków odpowiedni sektor. Każda szkoła otrzyma potwierdzenie zgłoszenia i informację, do którego sektora została przydzielona.