Rodzinny weekend w Starej Wsi

Treningi karate, samoobrona, zumba, sauna, jacuzzi, relaks, spacery i zabawy na śniegu – tak w skrócie można podsumować nasz rodzinny weekend w Starej Wsi.

Grupa 70 karateków i sympatyków karate spędziła wraz z najbliższymi 3 aktywne dni w Dojo (10-12 lutego), korzystając z dostępnych atrakcji.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W zajęciach sportowych uczestniczyły całe rodziny. Były ćwiczenia ogólnorozwojowe, elementy karate, a także dużo zabaw angażujących dzieci i rodziców. Tradycyjnie też mogliśmy potańczyć zumbę.

Równolegle w Dojo trwał kurs samoobrony prowadzony przez senseia Jacka Wierzbickiego. Uczestniczyła w nim spora część naszej ekipy.

Pogoda nam sprzyjała, korzystaliśmy więc z uroków przyrody i spacerowaliśmy po pobliskim lesie. Było rześko i mroźno, w sam raz na budowę lodowego iglo. Nie obyło się też bez zjazdów na jabłuszkach.

Przez cały pobyt do dyspozycji pozostawały sauna i jacuzzi.

Rodzinny weekend był zakończeniem aktywnych ferii zimowych z Akademią Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!

Rodzinny weekend w Dojo Stara Wieś, 10-12 lutego 2017