Zimowa półkolonia

To co dobre, szybko się kończy. Dzisiaj dobiegła końca nasza zimowa półkolonia. Przez 5 dni (6-10 lutego) spotykaliśmy się o 8 rano w Dojo Kraków Plaza, gotowi na nowe przygody!

Było aktywnie i ciekawie. Świadczyło o tym zadowolenie dzieci, które wracając do domu, nie mogły się doczekać kolejnego dnia.

Obozowicze trenowali karate dwa razy dziennie, a zajęcia przeplatały się z grami i zabawami sprawnościowymi. Na miejscu jedli też posiłki.

Program półkolonii urozmaicały dodatkowe atrakcje – każdego dnia inne.

W parku trampolin mogliśmy zaobserwować coraz to odważniejsze akrobacje, salta w tył i w przód. Na laserowym paintballu liczyła się celność, szybkość, ale i strategia. Z kolei ścianka wspinaczkowa była dobrym testem na siłę mięśni i walką z lękiem wysokości. Podczas gry w kręgle ćwiczyliśmy precyzję rzutów, a miłym relaksem była wycieczka do kina.

Półkolonia to trzeci obóz zorganizowany w czasie tegorocznych ferii zimowych przez Akademię Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków. Wzięło w niej udział ponad 20 karateków. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy na wakacyjne obozy!

Zimowa półkolonia, 6-10 lutego 2017