Półkolonia karate z AKT

Muzeum Lotnictwa, park trampolin, laserowy paintball, ścianka wspinaczkowa, kino, kręgle, gry, zabawy i oczywiście treningi karate wypełniły program Półkolonii karate tradycyjnego w Dojo Kraków-Plaza.

Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków zorganizowała dwie edycje półkolonii. Obie odbyły się w sierpniu (1-5 sierpnia i 22-26 sierpnia). Uczestnicy spotykali się codziennie o 8 rano w Dojo Kraków-Plaza i do godz. 17.00 uczestniczyli w licznych atrakcjach.

Każdego dnia na karateków czekała inna wycieczka. Aktywnie czas spędzili w parku trampolin i na ściance wspinaczkowej. Dużo wrażeń dostarczył laserowy paintball. Obozowicze wybrali się też do Muzeum Lotnictwa, zagrali w kręgle i obejrzeli film w kinie.

Dwa razy dziennie odbywały się treningi karate, w czasie których było też wiele ćwiczeń sprawnościowych. Nie brakowało także gier i zabaw. Energię potrzebną do wszystkich tych aktywności, karatecy uzupełniali jedząc pyszne posiłki.

Półkolonie zakończyły letnie obozy zorganizowane w tym roku przez AKT. W sumie przez dwa miesiące wakacji Akademii zorganizowała 4 obozy wypoczynkowo-szkoleniowe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!