Zimowa półkolonia karate za nami

Park trampolin, ścianka wspinaczkowa, kino, gry i zabawy sprawnościowe, skate park, konkurs Mam talent i oczywiście treningi karate – to atrakcje, które czekały na uczestników Zimowej półkolonii karate.

Ekipa 30 karateków przez 5 dni (od 21 do 25 stycznia) spotykała się codziennie rano w Dojo w TAURON Arenie Kraków. Rozpoczynaliśmy o 9 rano, kończyliśmy o 17.00. Każdego dnia na obozowiczów czekały inne atrakcje.

Stałym punktem programu były treningi karate. Doskonaliliśmy technikę pod czujnym okiem senseiów. Ponadto, nasze dojo zamieniło się w arenę ćwiczeń sprawnościowych. Opiekunowie zapewnili uczestnikom wiele ogólnorozwojowych ćwiczeń oraz konkursów, gier i zabaw integracyjnych.

Wrażeń było znacznie więcej. Program półkolonii urozmaicały dodatkowe wycieczki. Wybraliśmy się do parku trampolin, na ściankę wspinaczkową, a także do kina. Starsi karatecy mogli też poszaleć w skate parku.

Z kolei w czasie konkursu „Mam talent” młodzie uczestnicy zaprezentowali rozmaite umiejętności. Podziwialiśmy precyzję przy strzelaniu z łuku oraz jeździe slalomem na hulajnodze, a także sprawność przy wspinaniu się po linie. Były też talenty taneczne i wokalne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zapał i pozytywną energię w czasie aktywnego tygodnia. Półkolonia była trzecim obozem zorganizowanym podczas ferii zimowych przez Akademię Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków.

Zimowa półkolonia karate 2019