Zgrupowanie z senseiem Justo Gomezem

24-osobowa ekipa karateków Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice wzięła udział w zgrupowaniu z senseiem Justo Gomezem 7 Dan (Argentyna), które odbyło się od 17 do 19 września 2021 w Dojo Stara Wieś.

Senseia Gomeza gościliśmy w Polsce już po raz drugi w tym roku.

Na zgrupowanie do Dojo Stara Wieś zjechali karatecy z kilkunastu klubów w Polsce, a także karatecy z Ukrainy. W Dojo Stara Wieś trenowaliśmy przez 3 dni, od piątku do niedzieli, w sumie kilkanaście godzin treningów. Czas spędzony w dojo z wielokrotnym mistrzem świata w kumite i jednym z najbardziej utytułowanych zawodników karate tradycyjnego na świecie, był pełen inspiracji i wartościowej wiedzy.

Doceniamy ten czas tym bardziej, że przyjazd do Polski kosztował senseia Gomeza wiele trudu, w związku z wciąż niestabilną sytuacją pandemiczną na świecie.

Z Dojo Stara Wieś sensei pojechał prosto do Lublina, gdzie jeszcze tego samego dnia wieczorem poprowadził kolejne zgrupowanie dla ponad 100 karateków.

Zanim sensei Gomez wrócił do Argentyny, karatecy AKT mieli okazję potrenować z nim we własnym Dojo. Dwukrotnie bowiem odwiedził Akademię w Niepołomicach i poprowadził treningi dla grupy zaawansowanej, a także dla młodych karateków z zielonymi, niebieskimi i brązowymi pasami.

Dziękujemy za mnóstwo wiedzy, inspiracji i dobrej energii. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!

Zgrupowanie z senseiem Justo Gomezem 7 Dan

Wydarzenie dofinansowane ze środków Miasta i Gminy Niepołomice