Zapraszamy na seminarium

Zapraszamy na seminarium karate tradycyjnego, które odbędzie się 17-19 listopada 2017 roku w Dojo Stara Wieś.

Celem szkolenia jest podniesienie standardów karate tradycyjnego poprzez wykorzystanie wiedzy i doświadczenia najlepszych szkoleniowców w Polsce.

INSTRUKTORZY:
Sensei Krzysztof Neugebauer 6 Dan
Legenda Polskiego karate, jeden z najlepszych karateków świata, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy; 3-krotny zdobywca Pucharu Świata, czterokrotny zwycięzca Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Karate uprawia od ponad 30 lat. Jest prezesem Instytut Karate Tradycyjnego we Włocławku. Prowadzi treningi w kilku miastach Polski. Obecnie jest trenerem kadry narodowej.

Sensei Andrzej Zarzeczny 4 Dan
Wiceprezes Klubu Karate Tradycyjnego „Orzeł” w Poznaniu. Karate uprawia od ponad 30 lat. Jest wychowawcą wielu medalistów krajowych i międzynarodowych zawodów. Trener kadry narodowej, instruktor klasy międzynarodowej, jeden z najbardziej utytułowanych polskich karateków, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i świata. W 2010 roku ukazała się jego książka – Karate Tradycyjne.

Sensei Paweł Janusz 4 Dan
Główny trener i założyciel Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach. Jeden z najlepszych karateków w Polsce i na świecie. Jest wciąż aktywnym zawodnikiem. Trzykrotny mistrz świata w kata indywidualnym i drużynowym oraz wielokrotny mistrz Polski. Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia zarówno trenerskie, jak i zawodnicze.
PROGRAM
Piątek, 17 listopada
20.00-21.30 – trening
21.45 – sauna

Sobota, 18 listopada
10.00-13.00 – trening
16.00-18.00 – trening
21.00 – sauna

Niedziela, 19 listopada
10.00-12.00 – trening

Poprzez udział w szkoleniu można odrobić 50 punktów brakujących do licencji instruktora, sędziego i egzaminatora PZKT oraz wymaganych do przystąpienia do egzaminu na stopnie mistrzowskie DAN. Odrabianie punktów dotyczy osób, które były nieobecne w aktywnościach PZKT dających punkty w przeszłości. Punkty nie będą zaś naliczane na poczet przyszłych nieobecności.

Pobierz szczegółowe informacje.