Zapraszamy na niedzielny pokaz przy Tauron Arenie


W niedzielę 28 maja na terenach zielonych przy TAURON Arenie Kraków odbędzie się Święto Rodziny Krakowskiej, na którym nasi karatecy zaprezentują pokaz.

Zapraszamy karateków na godz. 16.45. O 17.00 jest zaplanowany nasz pokaz a po nim wywiad z senseiem Pawłem Januszem, 4-krotnym mistrzem świata w karate tradycyjnym.

Impreza rozpoczyna się już o godz. 11.00 więc można pojechać wcześniej i skorzystać z mnóstwa atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Rodziny będą mogły razem, aktywnie spędzić czas, biorąc udział w grach i zabawach, różnorodnych aktywnościach sportowych, warsztatach i konkursach. W wydzielonych obszarach będą odbywać się pokazy, prezentacje i animacje.

Tematem przewodnim XI Święta Rodziny Krakowskiej będzie szeroko rozumiana aktywność ponadpokoleniowa rodzin, pod hasłem: „Rodzina to drużyna”. Teren Święta zostanie podzielony na sześć stref tematycznych: Rodzina to drużyna w kulturze, Rodzina to drużyna w sporcie i rekreacji, Rodzina to drużyna w edukacji i rozrywce, Rodzina to drużyna w ekologii, Rodzina to drużyna w zdrowiu i Rodzina to drużyna w bezpieczeństwie.

Więcej informacji znajduje się na facebookowej stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/656100986347306.