Zapraszamy na 18. Turniej Mikołajkowy

Z przyjemnością zapraszamy na 18. Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się w sobotę 2 grudnia 2023 roku w Hali Sportowej 100-lecia K.S. Cracovia, przy Al. Focha 40 w Krakowie.

Nasz turniej będzie połączony z 3. Festiwalem Karate-Do, organizowanym w ramach Międzynarodowego Dnia Ludzi z Niepełnosprawnościami. Jego celem jest wsparcie w przekraczaniu barier i pokonywaniu własnych słabości. Chcemy przełamywać stereotypy i budować więzi społeczne oraz promować karate dla osób z niepełnosprawnościami.

Zależy nam na tym, aby sport był okazją do bycia razem, współpracy i aktywizacji osób z niepełnosprawnościami. Chcemy, by uczestnicy Festiwalu dobrze się bawili i jednocześnie odkrywali swoją wewnętrzną siłę – wyjaśnia Paweł Janusz, prezes Polskiej Unii Karate Tradycyjnego oraz szef AKT Niepołomice-Kraków, który od wielu lat prowadzi treningi dla osób z niepełnosprawnościami i angażuje je do udziału w rozmaitych wyjazdach i wydarzeniach.

Każdego roku w Turnieju Mikołajkowym startuje kilkuset zawodników z kilku klubów. Na karateków czekają duże emocje, dobry trening i wspaniała zabawa. Każdy maluch po skończonych startach otrzyma upominek od świętego Mikołaja oraz medal.

Święty Mikołaj będzie nam towarzyszył przez cały turniej i po zakończeniu każdej konkurencji będzie wręczał uczestnikom prezenty.

Wrażeń z pewnością nie zabraknie. Na zawodników czeka wiele nagród i upominków.

Wierzymy, że rywalizacja dostarczy wielkich emocji i dobrej zabawy. Całości będzie towarzyszyć wyjątkowy, świąteczno-mikołajkowy klimat.

Program:
godz. 9.00 Spotkania ze sportowcami z niepełnosprawnościami reprezentującymi różne dyscypliny sportowe (możliwość spróbowania różnych sportów i sztuk walki dla osób z niepełnosprawnościami)
godz. 11.00 Oficjalne rozpoczęcie
godz. 11.30 Festiwal dla osób z niepełnosprawnościami oraz Turniej Pierwszego Kroku
godz. 12.30 Turniej Główny – przeprowadzenie zawodów w konkurencjach indywidualnych

Szczegóły dotyczące zgłoszeń, opłat, kategorii wiekowych są dostępne w regulaminie turnieju.

Zapraszamy do włączenia się w organizację tego wyjątkowego dnia. Mile widziana:

  • pomoc fizyczna i materialna w przygotowaniu prezentów mikołajkowych
  • pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci (ciasto, napoje, słodycze, owoce),
  • pomoc organizacyjna podczas turnieju.

ZAPISY na turniej odbywają się za pośrednictwem klubowego systemu PUKT. Zapisy w pierwszym terminie (z niższą opłatą) odbywają się do 27 listopada 2023. Po tym terminie opłata startowa jest wyższa. 

Zapisz się na Turniej Główny

kliknij poniższy link i przejdź do zapisów

 https://system.pukt.pl/User/ClubEvents/064f171c-a759-4342-8f48-22c37933bbf9

Zapisz się na Turniej Pierwszego Kroku (dla osób początkujących i nie znających kata heian-shodan)

kliknij poniższy link i przejdź do zapisów

https://system.pukt.pl/User/ClubEvents/9b5063bb-a30b-4ce7-9db3-6b12cc983689

Płatność odbywa się przez klubowy system PUKT bądź gotówką w biurze AKT lub u instruktorów.