Zapisy na badania PROUSION

W poniedziałek i wtorek 4 i 5 lutego naszą Akademię ponownie odwiedzi sensei Masakazu Hashimoto. Przeprowadzi dalsze badania, które umożliwią analizę działania 21 Recovery Minerals PROUSION na organizm człowieka, głównie w zakresie eliminacji fizycznego i psychicznego zmęczenia, napięć i stresów.

Zapisy w biurze AKT, tel. 12 346 42 00. 5 osób będzie przebadanych w poniedziałek i 5 osób we wtorek. Badania rozpoczną się o 16.00.

Zalecany wiek uczestników – od 15. roku życia.

Serdecznie zapraszamy.

Na czym polega badanie?
Badacze przeprowadzą pomiary krążenia krwi, funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego i stanu psychicznego uczestników.

Po dokonaniu pierwszych pomiarów uczestników badania czeka dwugodzinny odpoczynek (obejrzą film w Akademii, poczytają książkę itd.). Po upływie tego czasu udadzą się na kolejne badanie.

Zalecenia:

  • Przez dwie godziny poprzedzające badanie należy powstrzymać się od jedzenia i spożywania napojów zawierających kofeinę.
  • W ciągu dwóch dni przed badaniem należy powstrzymać się od spożywania jedzenia i napojów poprawiających krążenie krwi, żywności fortyfikowanej, suplementów diety, leków (w tym leków medycyny wschodniej i naturalnej),a także używania leków stosowanych zewnętrznie, takich jak np. plastry uwalniające substancje aktywne do organizmu.
  • W miejscu badania nie należy korzystać z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych.

Badanie wykonywane jest przez: Japan Health Project Promotion Society, Non-Profit Organization Management Association. Inicjatorem akcji jest Masakazu Hashimoto – odkrywca i badacz PROUSION, dyrektor Japońskiego Towarzystwa Promocji Projektów Zdrowotnych – organizacji non-profit, przedstawiciel Japońskiej Federacji Karate-do Wado-kai „Shitan-juku”, buddyjski mnich.

Badanie zostanie przeprowadzone przez Reporter Young – wyłącznego producenta 21 Minerals Collection oraz Japan Health Project Promotion Society, Non-Profit Organization.