Wyjazd na obóz

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wyjazdu na obóz do Ochotnicy Górnej. 


Pamiętajmy:

wyjazd autokaru na I turnus z parkingu Akademii – sobota 28 stycznia o godzinie 10.00 (prosimy nie parkować samochodów przy wjeździe do Akademii, aby było miejsce dla autokaru)
powrót 2 lutego (czwartek) około godziny 13.00 – parking obok Akademii.

–  wyjazd na II turnus obozu do Ochotnicy Górnej odbędzie się w czwartek 2 lutego o godz. 9.00 spod Akademii w Niepołomicach. Powrót w niedzielę 5 lutego około godz. 15.00.
– na naszej stronie będzie codzienna relacja z obozu dlatego prosimy o ograniczenie dzwonienia do dzieci
– w trosce o zdrowie maluchów proszę nie dawać dzieciom kanapek! Mile widziane słodycze najlepiej wysoko energetyczne np. czekolada i napoje, nie zabieramy chipsów!
– instruktorzy i opiekunowie grup będą zbierać od Państwa lekarstwa, kieszonkowe, które potem będą dzieciom przydzielane wg potrzeby i wskazówek, które rodzice napiszą na karcie obozowej
– opiekunowie posiadają nr telefonów do Państwa (numery podane na karcie) w razie pilnej potrzeby będziemy do Państwa telefonować
– prosimy, aby dzieci same spakowały do walizki przygotowane przez Państwa rzeczy. To pomoże im samym w późniejszym poznaniu swoich ubrań, ręczników, rękawiczek itd.
– telefon kontaktowy do ośrodka to 18 262 41 47.


Prosimy dzwonić w godzinach 8.00-10.00 lub 18.00-22.00.


Spakujmy:

– ciepłe buty (na zmianę), ciepłe rękawiczki (dwie pary), szalik, czapkę, getry lub rajtuzy, ciepłe skarpety, spodnie narciarskie lub spodnie ocieplane, kurtkę lub kombinezon
– do chodzenia po domku: koszulki z krótkim i długim rękawem, krótkie spodenki, spodnie dresowe, bluzę dresowa, klapki lub pantofle, kimono i pas, ubranie na dyskotekę, piżamę lub strój do spania, bieliznę
– przybory toaletowe: szczoteczkę, pastę, żel pod prysznic lub szampon, krem, dwa ręczniki
– strój na basen (wyjazdy na termy)
– można zabrac przybory do pisania długopis, ołówek, kredki, instrument do gry np. gitarę
– jeśli dzieci jeżdżą na nartach obowiązkowo proszę sprawdzić sprzęt pod względem technicznym, zabrać kask, i kamizelką odblaskową (zieloną lub żółtą) oraz plecaczek lub worek na buty.
Pamiętajmy bezpieczeństwo i zdrowie dzieci jest dla nas najważniejsze! Jeśli dziecko przechodzi lub zaraz przed wyjazdem przechodziło wirus np. żołądkowy lub inna zakaźną chorobę prosimy o rozsądek i nie puszczanie dzieci na obóz (można dowieźć dziecko podczas trwania obozu po uzyskaniu pozytywnej opinii lekarskiej).
W trosce o Państwa dzieci będziemy stanowczo przestrzegać regulaminu obozu.


Z pozdrowieniem

kierownik obozu
Paweł Janusz