Ważna informacja do wszystkich klubowiczów

Drodzy klubowicze,

Wdrażamy ulepszoną wersję systemu PUKT, w skutek czego w najbliższych dniach szykuje się mała zmiana techniczna – wszyscy członkowie naszego klubu będą musieli jeszcze raz wybrać w systemie PUKT miejsce, w którym trenują oraz podpisać elektroniczną deklarację członkowską (nie trzeba już podpisywać papierowej wersji).

Pragniemy wszystkich uspokoić – nadal będziecie członkami AKT Niepołomice-Kraków, a wasze konta i profile w systemie PUKT zachowają pełną historię.

Niebawem otrzymacie z systemu PUKT maila z linkiem, pod którym znajdziecie pełną listę sekcji prowadzonych przez nasz klub (Jeśli ktoś nie otrzyma maila, prosimy o sprawdzenie skrzynki ze spamem). Po kliknięciu w link należy wybrać miejsce, w którym trenujecie i dołączyć do wybranej sekcji. Można dołączyć tylko do jednego miejsca – nawet jeśli trenujecie w dwóch miejscach, wybieracie jedną główną sekcję.

Uwaga! Wszyscy zawodnicy kadry klubu wybierają sekcję AKT Niepołomice.

Nowe funkcje systemu umożliwią naszym klubowiczom m.in. szybkie opłacenie składki członkowskiej przez system – co pozwoli zaoszczędzić czas. Będziecie też otrzymywać informacje o wydarzeniach organizowanych przez klub, na które można się zapisać.

Stale udoskonalamy się dla Was, by nasza współpraca przebiegała jeszcze sprawniej.

Dziękujemy, że jesteście z nami!