Wakacyjne półkolonie za nami

Półkoloniami zakończyły się nasze wakacyjne aktywności. Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków zorganizowała w lipcu i sierpniu aż 3 turnusy Wakacji w Dojo TAURON Arenie Kraków (19-23 lipca, 16-20 sierpnia, 23-27 sierpnia). We wszystkich wydarzeniach wzięło udział blisko 100 osób.

O karateków w czasie Wakacji w Dojo dbali sensei Natalia Janusz oraz sensei Paweł Tomasik. Codziennie, oprócz treningów karate, zapewniali uczestnikom liczne atrakcje. Każdy dzień na półkolonii rozpoczynał się o 9.00 i kończył o 17.00.

Na treningach karate oprócz doskonalenia techniki, karatecy dbali też o formę podczas zajęć wytrzymałościowych. Poza tym odwiedzili wiele ciekawych miejsc: Ogród Doświadczeń im. St. Lema, GOair – Powietrzne Miasto Kraków, GOjump – Park trampolin, Krakow Arcade Museum – Interaktywne Muzeum Gier Wideo oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Byli też na basenie AWF w Krakowie. Ponadto, dużo radości dostarczały zabawy w parku, gra terenowa, jazda na hulajnogach i wycieczki na lody.

Każdy karateka otrzymał w prezencie koszulkę klubową.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę podczas tegorocznych wakacji.

Wakacje w Dojo