Sensei Paweł na Akademii Lidera

Sensei Paweł Janusz uczestniczył w Akademii Lidera w Gdańsku. Od 1 do 4 września gościli tam najlepsi animatorzy sportu, wyłonieni w ramach programu Lider Animator.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Sport Support, promująca aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Fundacja wyszukuje i wspiera osoby realizujące projekty zachęcające ludzi do sportu w Polsce.

Tym razem sensei Paweł przebywał na Akademii Lidera w dwóch rolach – jako uczestnik i szkoleniowiec – dołączył bowiem do grona ekspertów Fundacji Sport Support.

Dla liderów przygotowano wiele niespodzianek. Jedną z nich był całodniowy rejs po Zatoce Gdańskiej na pokładzie Generała Zaruskiego. Oprócz odpoczynku i integracji uczestnicy mieli okazję do poznania tajników tworzenia węzłów i życia na morzu.

Akademia Lidera to też udział w zajęciach m.in. z fizjoterapii, psychologii sportu, social mediów. Wykładowcami byli wybitni eksperci: Krzysztof Guzowski i Paweł Habrat. Wspaniałą robotę wykonali także szkoleniowcy: Paweł Janusz, Anna Myśliwczyk, Ania Markiewicz i grupa W Gruncie Ruchu!

4 dni pobytu w gronie ludzi pełnych pasji, to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia nowej wiedzy, inspiracji i energii do realizacji kolejnych projektów.

Wydarzenie wsparło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

fot. Fundacja Sport Support.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie www.sportsupport.edu.pl.