Seminarium karate tradycyjnego

seminarium_neugebauer_zarzeczny_janusz10 grudnia zapraszamy na Seminarium Karate Tradycyjnego z wybitnymi zawodnikami i trenerami: Krzysztofem Neugebauerem, Andrzejem Zarzecznym i Pawłem Januszem.

W zgrupowaniu mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i zaawansowani karatecy. Będzie to możliwość czerpania wiedzy i doświadczenia od jednych z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce i na świecie.

Treningi odbędą się według następującego harmonogramu:

Akademia w Niepołomicach (ul. Grunwaldzka 15 d, Niepołomice)
12.00-13.00 grupa 1, do 7 kyu
13.15-14.15 grupa 2
16.30-18.00 grupa 2
18.30 Uroczystość podsumowania roku dla zawodników AKT Niepołomice-Kraków

Koszt udziału: 20 zł grupa 1, 30 zł grupa 2

Seminarium zapoczątkuje nowy system szkoleniowy na rok 2017, którego celem jest podniesienie standardów karate tradycyjnego, poprzez wykorzystanie wiedzy i doświadczenia najlepszych szkoleniowców w Polsce.

SENSEI ANDRZEJ ZARZECZNY 4 DAN
Wiceprezes klubu Karate Tradycyjnego „Orzeł” w Poznaniu. Karate uprawia od ponad 30 lat. Jest wychowawcą wielu medalistów krajowych i międzynarodowych zawodów. Trener kadry narodowej, instruktor klasy międzynarodowej, jeden z najbardziej utytułowanych polskich karateków, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i świata. W 2010 roku ukazała się jego książka – Karate Tradycyjne.

SENSEI KRZYSZTOF NEUGEBAUER 6 DAN
Legenda Polskiego karate, jeden z najlepszych karateków świata, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy. 3-krotny zdobywca Pucharu Świata, czterokrotny zwycięzca Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Karate uprawia od ponad 30 lat. Jest prezesem Instytut Karate Tradycyjnego we Włocławku. Prowadzi treningi w kilku miastach Polski. Aktualnie jest trenerem kadry narodowej.

SENSEI PAWEŁ JANUSZ 4 DAN
Paweł Janusz główny trener i założyciel Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach oraz Centralnego Dojo Kraków-Plaza. Z jego pomysłu powstało także przedszkole Sportowo Taneczne „Tygrysek” oraz Akademia Tańca i Fitness w Niepołomicach. Pomysłodawca, organizator i koordynator wielu inwestycji, wydarzeń oraz imprez sportowych i charytatywnych.
Karate trenuje od 27 lat. Jeden z najlepszych karateków w Polsce i na świecie. Jest wciąż aktywnym zawodnikiem. Trzykrotny mistrz świata w kata indywidualnym i drużynowym oraz wielokrotny mistrz Polski. Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia, zarówno trenerskie, jak i zawodnicze. Jest laureatem wielu konkursów i plebiscytów.