Rodzina Pro-Active

Ruszają zapisy na bezpłatne, weekendowe zajęcia ruchowe dla rodzin (dzieci, młodzieży i dorosłych) w ramach programu Rodzina Pro-Active.

Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków, która po raz kolejny przystąpiła do projektu, będzie prowadzić rodzinne zajęcia w Dojo Kraków-Plaza.

Obecnie przyjmujemy zapisy do grup treningowych.

Chętni do wzięcia udziału w zajęciach Rodzina Pro-Active proszeni są o kontakt z biurem AKT, tel. 533 508 499 lub zapisy w Dojo Kraków-Plaza.

Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki. Pilotażowy projekt uruchomiono w 2014 roku. Przystąpiło do niego kilka województw (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, dolnośląskie, małopolskie i pomorskie).

Dla rodzin objętych programem zaplanowano bezpłatny 2-dniowy pobyt w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś” (www.dojostarawies.com).
Podczas tych zjazdów – poza zajęciami ruchowymi z wykorzystaniem karate tradycyjnego – planowane są warsztaty i wykłady z zakresu zdrowego odżywiania, a także spotkania z lekarzami (psycholog, ortopeda). W programie przewidziane są również zajęcia przybliżające kulturę japońską (m.in. nauka origami, warsztaty sushi).