Puchar Polski Dzieci

24 i 25 października 2020 r. we Wrocławiu odbędzie Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Na zawody dojeżdżamy we własnym zakresie. W sobotę 24 października startują osoby z rocznika 2007-2010. Zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi startują w niedzielę 25 października.

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa ORBITA, 54-239 Wrocław, ul. Wejherowska 34

OBOSTRZENIA:
Puchar Polski Dzieci we Wrocławiu odbędzie się w zaostrzonym reżimie sanitarnym, w związku z panującą pandemią. W hali wydzielone zostaną specjalne strefy, w których przebywać będą mogły ściśle określone osoby. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Strefa 1 – strefa startów, w której przebywają wyłącznie sędziowie, osoby obsługujące zawody oraz startujący zawodnicy i trenerzy (coachowie).
Strefa 2 – strefa zawodników, w której przebywają zawodnicy czekający na swoje starty wraz z opiekunami (1 opiekun na 1 zawodnika). Będzie to strefa wydzielona na trybunach z zastosowaniem reżimu sanitarnego wynikającego z obostrzeń.
Strefa 3 – strefa zabaw i animacji,
Strefa 4 – strefa gastronomii.

Wszyscy przebywający w hali muszą nosić maseczki. Zawodnicy tuż przed startem mogą ściągnąć maseczkę i schować za kimono. Tylko w przypadku konkurencji kumite, wymagany jest start w maseczkach. W pozostałych konkurencjach, zawodnicy ściągają maseczki przed wejściem na matę.

Wszyscy zawodnicy otrzymają wygodne maski wielokrotnego użytku wykonane z 4-warstwowej tkaniny filtracyjnej. Zapewnione zostaną też środki dezynfekcyjne i ochronne.

PROGRAM

24 października (sobota) Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym

godz. 11.00-11.30 Ceremonia Otwarcia (prezentacja ekip),

godz. 11.30-11.45 Wspólna rozgrzewka,

godz. 11.45-18.00 Przeprowadzenie zawodów w konkurencjach indywidualnych i drużynowych, gr. C, D,

25 października (niedziela) Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym

godz. 11.00-11.15 Wspólna rozgrzewka,

godz. 11.30-15.00 Przeprowadzenie zawodów w konkurencjach indywidualnych i drużynowych, gr. A, B,

Z regulaminem zawodów można się zapoznać tutaj.

Organizator: Polska Unia Karate Tradycyjnego, Dolnośląski Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego, Klub Karate Tradycyjnego „KOBU” Wrocław – Stowarzyszenie