Podsumowanie 2018 roku

Końcówka roku to tradycyjnie czas na podsumowanie. 2018 rok obfitował dla nas w wiele wydarzeń i atrakcji.

• Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice trzeci rok z rzędu została najlepszym klubem w Polsce. Ponadto, sensei Paweł Janusz został najlepszym szkoleniowcem młodzieżowców, sensei Michał Janusz najlepszym trenerem dzieci, a Wiktor Staszak najlepszym zawodnikiem 2017 roku!
  • Sensei Paweł Janusz został ambasadorem sportu w Gambii!
  • Nasi zawodnicy zdobyli 360 medali  – 145 złotych, 92 srebrne, 123 brązowe – (mistrzostwa świata w Kanadzie – 9, Puchar Świata Dzieci w Wilnie – 68, Klubowy Puchar Świata w Belgradzie – 6, Mistrzostwa Polski – 16, Puchar Polski Dzieci – 40, regionalne zawody we Wrocławiu, Warszawie, Rzeszowie i Krakowie – 221)
  • Nasi zawodnicy wzięli udział w 13 wyjazdowych zawodach
  • Mamy 67 medalistów
  • Zorganizowaliśmy 6 obozów, w których uczestniczyło blisko 500 osób (Obóz zimowy w Ochotnicy Górnej, Zimowa półkolonia karate w Krakowie, Letnia Akademia Karate w Niepołomicach, Obóz nad morzem w Sianożętach, dwa turnusy Letniej półkolonia karate w Krakowie)
  • Zorganizowaliśmy 4 turnieje Ligi AKT oraz turniej mikołajkowy (w zawodach uczestniczyło w sumie 700 osób)