Obóz w Ochotnicy Górnej za nami

Piękna, mroźna zima z mnóstwem śniegu przywitała nas w tym roku w Ochotnicy Górnej podczas naszych zimowych obozów. W ośrodku, do którego jeździmy od blisko 20 lat spędziliśmy aktywnie dwa turnusy obozu – od 28 stycznia do 1 lutego oraz od 1 do 5 lutego.

Trenowało z nami blisko 80 karateków – w pierwszym terminie najmłodsi karatecy, w drugim głównie kadra klubu od juniora młodszego do seniora.

Pobyt dzieci wypełniały nie tylko treningi karate, ale też dużo spacerów, wycieczek w góry i zabaw na śniegu. Starsi więcej czasu spędzili na macie, szlifując formę do kwietniowych mistrzostw Polski, które odbędą się w Wieliczce.

Gazda Janusz jak zawsze zapewnił obozowiczom sporo atrakcji podczas kuligu i ogniska. Na leśnej polanie, na którą zawiozły nas sanie zaprzężone w konie, gospodarz przygotował mnóstwo smakołyków – mięso, oscypki, podpłomyki i inne własnoręcznie przygotowane wyroby.

Czas między treningami wykorzystywaliśmy też na oglądanie filmów, bajek, wspólne gry i zabawy. Nie mogło też zabraknąć dyskoteki.

Dodatkową atrakcją obozu był wyjazd na termy i do ośrodka spa, gdzie młodsi mogli się wyszaleć w wodzie, a starsi zregenerować zmęczone treningiem mięśnie.

Dziękujemy wszystkim za pobyt w Ochotnicy Górnej, gospodarzom zaś za gościnę i pyszne jedzenie.

Ochotnica Górna 2023