Mistrzostwa Polski Dzieci 2021

11 września 2021 w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym. 50-osobowa ekipa naszych najmłodszych zawodników zaliczyła świetny występ w zawodach, zdobywając 61 medali (21 złotych, 14 srebrnych i 26 brązowych).

Organizatorem imprezy była Polska Unia Karate Tradycyjnego i Akademia Budo i Rozwoju Osobowości. Bardzo efektowna, profesjonalna hala sportowa zgromadziła 300 karateków z ponad 20 klubów PUKT.

Karatecy naszej Akademii, poradzili sobie w zawodach znakomicie, obstawiając podium w większości konkurencji. Gratulujemy świetnych wyników i zaciętych pojedynków!

Szczegółowe wyniki znajdują się poniżej.

Kata indywidualne

złoty medal
Banaś Zuzanna
Faszczowa Alicja
Lis Nadia
Kosek Karolina
Ropka Adrian
Fiertak Franciszek
Janusz Hanna
Kiszka Gabriela

srebrny medal
Wojtas Paulina
Matoga Zuzanna
Janusz Mikołaj
Kochan Wojciech
Granna Filip
Datka Bartosz

brązowy medal
Śliż Mieszko
Faszczowa Zofia
Czop Szymon
Śliż Bartosz
Wójcik Filip
Migas Małgorzata
Fiertak Zofia
Pędzich Wiktoria
Grela Igor
Rodak Zofia
Grela Blanka
Wojtas Mateusz
Mazela Nadia

kumite indywidualne

złoty medal
Śliż Mieszko
Lis Nadia
Kochan Wojciech

srebrny medal
Wójcik Filip
Ropka Judyta
Janusz Mikołaj

brązowy medal
Broda Krystian
Śliż Bartosz
Mazela Rozalia
Wojtas Paulina
Faszczowa Alicja
Kosek Karolina
Janusz Hanna
Datka Bartosz

kata drużynowe

złoty medal
Falasa Alan, Wójcik Filip, Śliż Bartosz
Ropka Adrian, Grela Igor, Granna Filip
Kosek Karolina, Migas Małgorzata, Piątek Zuzanna
Fiertak Franciszek, Datka Bartosz, Datka Adam
Kiszka Gabriela, Pacławska Emilia, Janusz Hanna

srebrny medal
Grela Blanka, Rodak Zofia, Mazela Nadia

brązowy medal
Banaś Zuzanna, Mazela Rozalia, Wojtas Paulina
Szeląg Jakub, Prochwicz Kacper, Baran Krzysztof
Ropka Judyta, Luberda Alicja, Faszczowa Alicja
Azierski Jakub, Kochan Wojciech, Janusz Mikołaj

enbu m/m

złoty medal
Broda Krystian, Wójcik Filip
Datka Adam, Datka Bartosz

srebrny medal
Falasa Alan, Śliż Bartosz
Granna Filip, Fiertak Franciszek

enbu k/m

złoty medal
Mazela Rozalia, Falasa Alan
Janusz Hanna, Granna Filip
Kiszka Gabriela, Datka Bartosz

srebrny medal
Grela Blanka, Ropka Adrian
Pacławska Emilia, Azierski Jakub

brązowy medal
Kosek Karolina, Kochan Wojciech