Imprezy Andrzejkowe za nami

W sobotę z 18 na 19 listopada 2023 oraz z 25 na 26 listopada 2023 karatecy AKT bawili się wspólnie w Akademii Karate w Niepołomicach podczas Nocy Andrzejkowej. Zainteresowanie imprezą było tak duże, że w tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować aż 2 wydarzenia. 

Scenariusz obu imprez był podobny. Za każdym razem 70 pasjonatów karate rozpoczęło sobotnią imprezę od wspólnego treningu. Następnie nadszedł czas na prezentacje andrzejkowych przebrań, które okazały się naprawdę kreatywne. Nawet senseie dołączyli do zabawy, przebierając się w różne postacie. Gdy już wszyscy zaprezentowali swoje stroje przyszedł czas na wystrzałową zabawę. Specjalne światła dodały całości niesamowitego uroku. Było mnóstwo świetnej zabawy, uśmiechów, tańca, wróżb, konkursów i tradycyjnych andrzejkowych rozrywek. Nieco zmęczeni szaleństwem na parkiecie mogliśmy nieco odpocząć podczas nocnego seansu filmowego.

Całość zakończyliśmy w niedzielny poranek. Młodzi karatecy, po bardzo długiej, nieprzespanej nocy, wrócili do swoich domów.

Dziękujemy wam za udział i świetną zabawę.

Andrzejki w Akademii