Głosujemy na naszych karateków

plakat-10-asow7 listopada ruszyła kolejna edycja plebiscytu „10 Asów Małopolski”, organizowanego przez „Dziennik Polski”. Wśród kandydatów znalazło się troje naszych karateków – sensei Paweł Janusz, Wiktor Staszak oraz Iga Dumieńska.

Sensei Paweł – aktualny mistrz świata w kata indywidualnym i drużynowym – w gronie najlepszych sportowców Małopolski znajduje się od kilkunastu lat.

Po raz kolejny w plebiscycie nominowano Wiktora, który jest aktualnym złotym medalistą w kata drużynowym i enbu podczas Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym Kraków Orlen 2016.

Iga Dumieńska – złota medalistka tegorocznych mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy – jest pretendentką do tytułu Nadzieja Małopolski.

Na wybranego z listy kandydata głosujemy wypełniając kupony z „Dziennika Polskiego”. Możemy wypełnić ich dowolną ilość. Swój głos można też oddać za pomocą sms-a (także można wysłać dowolną ilość głosów). Później zostaną one zsumowane z głosami z nadesłanych kuponów.

Sms wysyłamy na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT), w treści wpisujemy numer poszczególnego kandydata:

Sms: AS.10 oznacza głos na Pawła Janusza
Sms: AS.30 to głos na Wiktora Staszaka
Sms: NAAS.6 to głos na Igę Dumieńską.

Głosowanie smsowe trwa do 5 grudnia. Kupony wysyłamy do 22 listopada na adres:„Dziennik Polski”, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków (można je przynosić do biura AKT bądź do instruktorów).

Wyniki zostaną ogłoszone podczas Gali Sportu pod koniec grudnia 2016 roku.

Więcej szczegółów na temat plebiscytu znajduje się na stronie „Dziennika Polskiego”. Tam pojawiają się także aktualne wyniki głosowania sms-owego.