Nowe czarne pasy w Akademii

30 maja 2026 podczas Kursu Mistrzowskiego w Dojo Stara Wieś sześciu wychowanków naszej Akademii – Alicja Faszczowa, Karolina Kosek, Francieszek Czyż, Aleksander Łanowy, Maciej Ptak, Paweł Czarny – pomyślnie zdało egzamin na 1 Dan, zdobywając swój pierwszy czarny pas.
To efekt wielu lat ciężkiej pracy, wytrwałości i zaangażowania. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Życzymy Wam dalszych sukcesów oraz nieustannego rozwoju na drodze karate-do. Oss!


