Wakacje z karate w Krakowie
Zakończyła się wakacyjna przygoda w Dojo w Tauron Arenie Kraków. Przez dwa tygodnie (7-11 sierpnia oraz 21-25 sierpnia) karatecy AKT spotykali się codziennie rano, by aktywnie spędzić czas.
Każdy dzień wypełniony był treningami karate, grami i zabawami sprawnościowymi, a także dodatkowymi atrakcjami.
Było aktywnie i ciekawie. Odwiedziliśmy park trampolin, gdzie mogliśmy spróbować rozmaitych akrobacji. Dużo wrażeń dostarczyła ścianka wspinaczkowa, gdzie karatecy sprawdzali się na dużych wysokościach. Wybraliśmy się także do kina i do Ogrodu Doświadczeń. Ponadto sporo czasu spędzaliśmy w pobliskim Parku Lotników, gdzie maluchy brały udział w rozmaitych zabawach i grach terenowych.
W wakacyjnej przygodzie, zorganizowanej przez AKT w Tauron Arenie Kraków, wzięło udział ponad 80 osób. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy na kolejne przygody z AKT.
[gallery_bank type=”grid” format=”masonry” show_albums=”31″ title=”true” desc=”false” responsive=”true” display=”all” sort_by=”random” albums_in_row=”3″ animation_effect=”bounce” album_title=”true”]