AKADEMIA FITNESS I TAŃCA

ul. Grunwaldzka 15 d,  32-005 Niepołomice, tel. 502 027 784

W 2008 roku przy AKT Niepołomice powstała Akademia Fitness i Tańca. Klub oferuje bogaty zestaw zajęć. Główną instruktorką jest Katrin Karhbo.

Na zajęcia uczęszczają głównie panie, chociaż coraz częściej odwiedzają nas także mężczyźni, chcący zadbać o zdrowie i sylwetkę.

W grafiku zajęć fitness znajduje się m.in. BPU, Body Balls (piłki), Step, Step&Shape, Streching. Ćwiczenia stosowane na zajęciach kształtują sylwetkę, wzmacniają kręgosłup oraz mięśnie całego ciała. Trening wytrzymałościowy poprawia kondycję i ujędrnia mięśnie. Streching zapewnia rozciągnięcie wszystkich grup mięśni. Zajęciom na stepach towarzyszy prosta choreografia i rozmaite przyrządy (hantle, obciążniki, maty itp.).

W ofercie znajduje się też Zumbatonic, zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Ćwiczenia oparte na dynamicznej i energetycznej formule zabawy zainspirowane są latynoskimi rytmami. Zumba – połączenie tańca i aerobiku w rytm latynoskich rytmów to forma adresowana głównie do pań.

Miłośnicy tańca także znajdą u nas coś dla siebie. Najmłodsi mogą uczęszczać na Junior Dance. Podczas zajęć dzieci poznają różne style taneczne, od hip-hopu po salsę.

Swoje pociechy można zapisać także na zajęcia taneczno-rytmiczne. Ćwiczenia wyrabiają u dzieci poczucie rytmu, słuchu, swobodę i płynność ruchów.

Paniom oferujemy Latino Dance – tańczone solo oraz Lady Styling, uczące ładnego poruszania się.
Pary mogą zapisać się na kurs tańca towarzyskiego. Zajęcia obejmują naukę różnych rodzajów tańca, ze szczególnym uwzględnieniem tańców przydatnych na weselach.

Ponadto prowadzimy indywidualne lekcje nauki „pierwszego tańca”. Instruktorka układa choreografię do muzyki wybranej przez narzeczonych.

Opłaty za udział w zajęciach fitness i tańca:

Wejście open (dowolna ilość godzin w miesiącu) – 120 zł

Zajęcia:

Tańce dla dzieci dwa razy w tygodniu 100 zł /  miesiąc

Tańce dla młodzieży dwa razy w tygodniu 100 zł / miesiąc

kurs tańca dla narzeczonych (indywidualnie) 6 godz.  450 zł ( para)

kurs tańca dla narzeczonych (indywidualnie) 4 godz. 350 zł (para)

jedna godzina  90 zł / para