15. Turniej Mikołajkowy

Z przyjemnością zapraszamy na 15. Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się w niedzielę 15 grudnia 2019 roku w TAURON Arenie Kraków (Mała Hala). 

Każdego roku w turnieju startuje kilkuset zawodników z kilku klubów. Na karateków czekają duże emocje, dobry trening i wspaniała zabawa. Każdy maluch po skończonych startach otrzyma upominek od świętego Mikołaja oraz medal.

Oprócz pojedynków zobaczymy mistrzowskie pokazy karate tradycyjnego z udziałem medalistów mistrzostw świata oraz pokazy tańca. Będzie sporo animacji oraz poczęstunek.

Święty Mikołaj będzie nam towarzyszył przez cały turniej i po zakończeniu każdej konkurencji będzie wręczał uczestnikom prezenty.

Wrażeń z pewnością nie zabraknie. Na zawodników czeka wiele nagród i upominków.

Wierzymy, że rywalizacja dostarczy wielkich emocji i dobrej zabawy. Całości będzie towarzyszyć wyjątkowy, świąteczno-mikołajkowy klimat.

Program:
10.00 odprawa sędziów, podział na matach
10.30 uroczyste otwarcie, pokazy, przybycie Świętego Mikołaja
11.00 eliminacje i finały

Szczegóły dotyczące zgłoszeń, opłat, kategorii wiekowych znajdują się w regulaminie turnieju.

Zapraszamy do włączenia się w organizację tego wyjątkowego dnia. Mile widziana:

pomoc fizyczna i materialna w przygotowaniu prezentów mikołajkowych
pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci (ciasto, napoje, słodycze, owoce),
pomoc organizacyjna podczas turnieju.

Więcej informacji oraz zapisy w Akademii lub telefonicznie:
tel. 12 346 42 00
biuro@karate4u.pl

Pomoc dla PatRysia

W trakcie turnieju przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni, siedmiomiesięcznego Patryka – PatRyś kontra SMA. Pomóc mu może jedynie terapia w USA o wartości 9 mln zł.

Liczy się każdy grosz. Zachęcamy Państwa do zaangażowania się w akcję pieczenia ciast i innych przekąsek. Każdy kto ich skosztuje podczas turnieju, będzie mógł przekazać wolne datki na pomoc dla Patryka. Więcej o akcji Patryś kontra SMA można przeczytać tutaj.

Razem możemy więcej!